Byl oznámen první event Battlefield 2042 s živými službami, The Liquidators, který bude spuštěna již brzy. Časově omezená akce potrvá od 11. do 25. října a přinese nový režim, kosmetiky a další novinky.

Event The Liquidators má i některé příběhové prvky. Budete hrát za Likvidátora, člena „zákeřné úderné jednotky“, která bojuje proti silám Temného trhu, jež ohrožují váš podnik.

Akce Liquidators začíná příští týden

Součástí akce je nový režim Tactical Conquest, který je určen pouze pro pěchotu a probíhá na blízko. „Postavíte se proti soupeřovým oddílům, kde se budete snažit získat a udržet tři vlajky. Kolo vyhrajete vyčerpáním nepřátelských lístků,“ uvedla společnost DICE.

Likvidátoři jsou dvoutýdenní akcí a počty hráčů se budou střídat – v prvním týdnu se bude hrát 8v8 a ve druhém týdnu 16v16.

Mezi mapy obsažené v Tactical Conquest patří Arica Harbor, Breakaway, Caspian Border, Discarded, Renewal a Stranded.

Každý, kdo se během této akce jednoduše přihlásí do hry Battlefield 2042, získá zdarma tematickou pokrývku hlavy a skin na zbraň. K dispozici jsou i další kosmetické odměny, včetně následujících:

  • 10 stuh – pozadí karty hráče Epic „The Shield“
  • 30 stuh – Epický skin zbraně AM40 „Kinetic Caliber“
  • 60 stuh – Epický „Wrecking Crew“ – sada pro specialisty na buldozery
  • 100 stuh – Legendární skin vozidla M1A5 „Trojský kůň“

EA připravuje několik nových „zážitků“ z Battlefieldu, včetně příběhového projektu Ridgeline Games Marcuse Lehta, spolutvůrce Halo, a nového projektu Ripple Effect, vývojáře Battlefield Portal. DICE bude i nadále pracovat na multiplayeru Battlefieldu a další veterán Halo, Alex Seropian, vyvíjí Battlefield Mobile prostřednictvím svého studia Industrial Toys.