Tento týden bude představena další hra Need for Speed.

Společnost Electronic Arts oficiálně oznámí další hru Need for Speed 6. října, ale předčasný únik informací mohl vydavateli zkazit překvapení.

Na vlastních webových stránkách EA se zřejmě nacházel obrázek hry s názvem Need for Speed Unbound, ačkoli se zdá, že tato stránka již není online. Název Unbound by nebyl žádným překvapením, protože předchozí zpráva poukazovala na to, že se jedná o tento titul. K oficiálnímu odhalení dojde 6. října v 11:00.

Unbound bude odhalen prostřednictvím 90 sekundového traileru. Hra bude údajně zaměřena na multiplayer a bude obsahovat funkci zvanou „meetups“, kde se hráči budou moci synchronizovat a soutěžit v závodech.

Need for Speed Unbound bude podle zprávy exkluzivní pro konzole PS5 a Xbox řady X|S a vyjde také na PC. Údajné datum vydání je 2. prosince 2022. Vše by se mělo vyjasnit již brzy.

Poslední hrou v sérii byl remaster Need for Speed: Hot Pursuit z roku 2020 pro Nintendo Switch, PC, PS4 a Xbox One. Kromě série Need for Speed vydává EA prostřednictvím společnosti Codemasters také série F1, Grid, Dirt a Project Cars.