Po chvilce nejistoty je rozchod Shopaholic Adel a Davida tentokrát skutečný.

K rozchodu dokonce došlo ze strany Shopaholic Adel, ačkoliv je to velmi překvapivé, protože všichni víme, že by to mělo být naopak.

Po rozchodu se David začal k Adéle chovat nepřátelsky a krátce na to ji začal přímo během živého vysílání očerňovat a odhalovat pravdu o tom co zažil.

Vše začalo tím, že si influencerka v přímém přenosu postěžovala, že už není ve vztahu šťastná a uvažuje o tom, že se pro změnu rozejde se svým přítelem. Údajně jejich vztah přestal fungovat a Adéla se s ním zatím nerozešla jen kvůli své práci a strachu, že média budou o jejich rozchodu informovat.

Hlavní důvod rozchodu byl ale jiný. David prý influencerku citově vydíral, což je podle ní přes čáru.

Kromě toho žijí v bytě, který platí jen ona. Nechce ho však vyhodit na ulici, a tak mu chtěla dát ultimátum, aby si našel práci a odstěhoval se.

Influencerka už ke svému snoubenci nic necítí, ale zároveň se bojí, že zůstane sama. Možná proto se snaží najít nový vztah, protože už několik dní je aktivní na Tinderu.

„Není to moje chyba, je to i jeho chyba. A aby mi zakazoval chodit ven samotné nebo mi zakazoval chodit ven s kamarádkami, to si nenechám líbit. Jsem dospělá sama za sebe a za všechno si platím, takže mi nemá co rozkazovat,“ řekla v živém vysílání.

David však vzal situaci do vlastních rukou a rozchod komentoval stejně jako ona. Bylo to také prostřednictvím živého vysílání a co vše prozradil se dozvíte na další straně.