Davidovo první problémy

David prostřednictvím živého vysílání sdělil že, ho Adéla bila, dokonce ji obvinil z týrání domácích zvířat. Na TikToku se objevilo video, kde Pražák tvrdí, že ho nenechala ani na záchodě a potřebovala k tomu povolení.

 

@ondraseq._ @®shopaholicadel zpomatuj se#fypツ❤💞❤ #fypツ #ondraseq ♬ původní zvuk – 𝖙𝖗𝖆𝖕𝖘𝖙𝖆𝖗💫💫

„Abych pravdu řekla, bojím se, že sem přijde, udělá scénu a nenechá mě na pokoji. Na streamu vydělal dost peněz a řekl tam o mně pár hrozných věcí. Už ho nechci nikdy vidět, říkám pravdu,“ řekla Adele v rozhovoru pro Express.

 

Jak to bylo s Clash of the Stars

Snoubenec Shopaholic Adel David, známý také pod přezdívkou Fregamercz, měl v souboji Clash of the Stars bojovat proti Klukovi s kamením, kterého sám vyzval na svém TikToku. Zda se souboj odehraje podle slov influencerky stále není jisté. David má nastoupit do práce a s organizátory soutěže se prý nedá domluvit.

Pokud vás zajímá Clash of the Stars tak můžete podívat na náš článek, kde holky z OnlyFans vytavují své přednosti před celou halou na vážení a poté se to samé stalo před jejich zápasem.

Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel zaplavila svá Instagram stories stížnostmi na organizátora soutěže Clash of the Stars Jakuba Jíru. Tvrdí, že se s nim nedá na ničem domluvit a měl by ohledně soutěže kontaktovat jejího snoubence Davida, nikoliv ji.

„Vůbec nevím, jestli se zápas uskuteční. Domluva s Jírou je hrůza. Radši to nebudu komentovat, protože nechci další hroty. Vždy mi píše v dobu, kdy chci jít spát. Jakub Jíra mi píše kraviny na messengeru a říká mi, ať se vyjadřuji česky,“ řekla Adéla ve stories.

„Adély chování je hysterické. Nebere mi telefony a na Facebooku se mnou komunikuje velmi nejasně a nesrozumitelně. Na žádných financích jsme se s jejím přítelem nedomlouvali. Zatím se věnujeme třetí sérii soutěže,“ sdělil organizátor Clash of the Stars Jíra.

David byl velmi agresivní, já se pouze bránila! Mám nového přítele

„Já se pouze bránila, proto jsem ho fackovala. On se choval agresivně a hlavně se pořád urážel a odcházel ven. Já za ním běhala, ale on se nechtěl zastavit. Já mám operované srdce a astma, takže nemůžu dýchat, a on to ignoroval. Když jsem na něj sáhla, odstrkoval mě. Bála jsem se ho,“ dodává Adéla Pulcová, která už má prý nového přítele a je po jeho boku šťastná.