Příběh Hogwarts Legacy nás zavede do devatenáctého století, kde se vžijeme do role bradavického studenta, který kromě obvyklých školních povinností bude také řešit své unikátní kouzelnické schopnosti a nikdy nekončící boj dobra se zlem v bohatém otevřeném světě vytvořeném spisovatelkou J. K. Rowlingovou.

Prostřednictvím videa z připraveného RPG Hogwarts Legacy, v němž Warner Bros. a Avalanche odhalují speciální herní odměny pro členy oficiálního fanklubu Harryho Pottera.

Vedle toho se na YouTube kanále hry objevila také čtveřice videí, která předvádějí herní ztvárnění společenských místností jednotlivých kolejí.

1. Nebelvírská společenská místnost

Nebelvírská laděná do červené a zlaté, která se ukrývá za portrétem Buclaté dámy, už možná znáte z filmů a předchozích her.

2. Zmijozelská společenská místnost

Zmijozelská společenská místnost se nachází ve sklepení – Harry a Ron se do ní podívali ve druhém ročníku díky Mnoholičnému lektvaru, který je proměnil v Malfoyovy poskoky Crabbea a Goylea.

3. Havraspárská společenská místnost

4. Mrzimorská společenská místnost

Ohledně bonusů pro členy fanklubu Harryho Pottera, můžete si od včerejška propojit svůj účet s tím na Warner Bros. Games a díky tomu si do Hogwarts Legacy importovat svůj dům a hůlku. Navíc za propojení získáte exkluzivní sadu hábitů a speciální masku se zobákem.