Vydáním pokročilých tříd Reaper a Summoner se seznam tříd v globální verzi Lost Ark vyrovná korejské verzi.

Vydavatel Amazon Games odhalil veškerý nový obsah, který se do konce roku 2022 objeví ve free-to-play MMORPG Lost Ark.

Konkrétně Amazon v nové obsahové roadmapě podrobně popsal dvě nové pokročilé třídy a čtyři nové raidy, které přijdou do konce roku. Do seznamu tříd ve hře přibudou pokročilé třídy Reaper a Summoner. Reaper, pokročilá třída Assassin, přijde v listopadu, zatímco Summoner, pokročilá třída Mage, v prosinci.

Díky přidání tříd Reaper a Summoner se globální verze hry Lost Ark, která vyšla letos, bude shodovat se všemi dostupnými třídami v korejské verzi MMO, která byla spuštěna v roce 2019. To však neznamená, že v budoucnu nepřibudou další třídy. Vývojářská společnost Smilegate RPG již nové třídy pro korejskou verzi teasovala a Amazon chtěl zajistit, aby se současný korejský seznam tříd hry dostal do zbytku světa dříve, než tyto nové třídy dorazí.

V příštích třech měsících se také chystá řada nových raidů, přičemž v říjnu bude zahájen časově omezený raid Mystic Abyss. V říjnu se také objeví raid Achates Trial Guardian, který prý svou obtížností odpovídá nejnáročnějším raidům Legion s obtížností Inferno. Ti, kteří Achates Trial Guardian pokoří, získají legendární titul a speciální úspěchy. Stávající raid Vykas Legion se také dočká verze s obtížností Inferno pro ty, kteří chtějí být nejlepší z nejlepších.

Další dva raidy se uskuteční v prosinci. V raidu na Brelshaza Legion se hráči utkají s lstivým velitelem Přízračné legie, zatímco v raidu na Caliligos Guardian budou bojovat proti strašlivému drakovi, který ovládá blesky.

S příchodem raidu Brelshaza se objeví nový typ příslušenství a do konce roku přijdou také těžší verze herních aktivit Tier 3 Cube a Boss Rush a nová sváteční událost.

Poslední aktualizace Lost Ark představila třídu Machinist, která ovládá drony, spolu s novým raidem, v němž se hráči mohou utkat se zabijáckými klauny z Mayhem Legion.