Zcela nová akční dobrodružná videohra Iron Man pro jednoho hráče z pohledu třetí osoby je nyní v rané fázi vývoje v Montrealském studiu Motive.

Oficiální prohlášení vývojářů Electronics Arts (EA):

S potěšením vám oznamujeme, že v montrealském studiu Motive Studio se nyní pracuje na zcela nové akční dobrodružné videohře Iron Man pro jednoho hráče z pohledu třetí osoby.

Tým vede Olivier Proulx, který přináší zkušenosti s prací na předchozích titulech Marvelu, jako jsou Strážci galaxie, a ve studiu se k němu připojuje oddaný tým nadšených veteránů z oboru, mezi něž patří Ian Frazier, Maëlenn Lumineau a JF Poirier.

Hra, která vznikla ve spolupráci s Marvel Games, bude obsahovat originální příběh, jenž využívá bohatou historii Iron Mana, zprostředkovává komplexnost, charisma a tvůrčí genialitu Tonyho Starka a umožňuje hráčům pocítit, jaké to je skutečně hrát za Iron Mana.

Hra je v současné době ve fázi předprodukce a jakmile se dostaneme dál ve vývoji, budeme vás informovat o dalších novinkách.

Můžeme jen doufat, že hra brzo představí datum vydání, ale bude zdaleka více příjemné pokud si na hru budeme muset počkat déle a pak si užít parádní herní zážitky, než když hra vyjde velmi brzo a bude mít spoustu much a bugů.