SpongeBob: Get Cooking je nyní k dispozici na mobilní platformě Netflix a strategická hra s budováním základny Narcos: Cartel Wars Unlimited je také na cestě.

Netflix přidává do své herní sekce další nové hry a nejnovější oznámení se týká partnerství s nezávislým mobilním vydavatelem Tilting Point. Vydavatel oznámil, že hra na vaření SpongeBob: Get Cooking je nyní k dispozici na Netflixu, přičemž na podzim se k ní připojí hra Narcos: Cartel Wars Unlimited a třetí neoznámená hra, která má vyjít v roce 2023.

SpongeBob: Get Cooking je hra o vaření založená na oblíbeném seriálu stanice Nickelodeon, ve které hráči prozkoumávají svět Bikini Bottom a vaří pokrmy pro známé postavy. Hra Get Cooking vychází ze stávající mobilní hry SpongeBob: Krusty Cook-Off od společnosti Tilting Point a je exkluzivní pro předplatitele Netflixu.

SpongeBob: Get Cooking si můžete stáhnout zde.

Narcos: Cartel Wars Unlimited je strategická hra založená na populárním seriálu společnosti Netflix. Hráči se ujmou role krále kartelu a v průběhu hry se rozhodují, jakým způsobem chtějí budovat svou moc a pověst. Cartel Wars Unlimited bude k dispozici prostřednictvím Netflixu letos na podzim.

Třetí hra, kterou Tilting Point přináší Netflixu, zatím není jmenována, ale vydavatel uvedl, že ji vyvíjí Emerald City Games a bude „založena na populárním seriálu Netflixu„. Hra se na herní platformě Netflix objeví v roce 2023.