Na internetu se objevil nový trailer k The Callisto Protocol, který je, jak se dalo očekávat podle předchozích záběrů z tohoto sci-fi hororu, plný krve, násilného rozčtvrcení a všude rozlitých vnitřností.

Velkým odhalením v tomto traileru je výskyt nové postavy, kterou hraje Karen Fukuhara, jež se v posledních letech proslavila hlavními rolemi v Sebevražedném oddílu z roku 2016 a v seriálu The Boys od Amazonu. Kromě toho můžete také zachytit rychlou upoutávku na děsivá tajemství, která se skrývají pod věznicí Black Iron, která je shodou okolností zamořena novým druhem hororu.

The Callisto Protocol vychází 2. prosince pro PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC a předchozí trailery naznačily velmi hrůzný konec, který vás čeká, pokud ve hře uděláte špatný krok.

Hra je duchovním nástupcem série Dead Space, kterou spoluvytvářel režisér Glen Schofield, přesto můžete očekávat výrazné odlišnosti a hororová překvapení, která ji ve srovnání s její primární inspirací pomáhají proměnit v jedinečnou bestii.