Po původně matoucím oznámení, že čtvrtý battle pass hry Apex Legends Mobile brzy vyprší (v menu sezóny ve hře byl jako datum ukončení sezóny uveden 18. říjen), vývojáři mobilní hry nyní upřesnili, že „malá“ aktualizace, na kterou odkazovali ve svém předchozím oznámení, je ve skutečnosti zcela nový battle pass a současný battle pass Hyperbeat bude začátkem příštího týdne nahrazen battle passem Aftershow.

HyperBeat skončí 4. října 2022 spolu s Battle passem.

Za rohem je nový Battle pass, který však bude používat stejnou sezónní měnu: Hyperbeat mince! Můžete je použít v sezónním obchodě k nákupu svých oblíbených odměn.


Nový Battle pass bude navíc využívat nové karty misí, takže nezapomeňte využít všechny karty misí Hyperbeat, než bude pozdě.


Vyrazte ven a využijte poslední dny HyperBeatu naplno – další fáze hry Apex Mobile již brzy vyjde!
Tým Apex Legends Mobile

Zajímavé je, že vývojáři také zmínili, že sezónní měna této sezóny, mince Hyperbeat, nevyprší a místo toho se přenese do další sezóny. To bohužel neplatí pro karty misí, jejichž platnost byla nedávno změněna tak, aby vypršela na konci každého battle passu.

O aktualizaci je známo jen málo dalších informací – včetně toho, zda bude obsahovat novou legendu. Doposud byla každá sezóna Apex Legends Mobile rozdělena na dvě poloviny, přičemž v první polovině sezóny se objevila exkluzivní mobilní legenda spolu s battle passem a v druhé polovině sezóny se objevil nový battle pass a legenda z konzolové a PC verze hry. S ohledem na to většina hráčů předpokládala, že další aktualizace hry bude začátkem třetí sezóny a odstartuje představením nové legendy určené pouze pro mobilní zařízení.

Možná tomu tak stále je, ale vzhledem k tomu, že aktualizace byla popsána jako „malá“, je těžké si představit, že se nové sezóny a nové legendy dočkáme, až bude Aftershow příští týden spuštěna. Pokud je nám v současné době známo, bude tato aktualizace spočívat pouze v novém battle passu.

To ale znamená, že se možná objeví nové přírůstky do sezónního obchodu, utrácejte Hyperbeat mince za předměty ve VIP obchodě, pokud je opravdu, ale opravdu chcete – možná budete litovat, že jste je utratili, pokud bude nový battle pass spuštěn společně s novou sadou předmětů sezónního obchodu, mohli by jste být smutný, že jste vše utratili a zrovna byl přidán předmět, který chcete a nemáte na něj.

Očekává se, že poznámky k patchi budou vydány v blízké budoucnosti, ale do té doby mohou hráči dokončit všechny nedokončené úkoly událostí, aby získali co nejvíce mincí Hyperbeat mincí ještě před spuštěním nové aktualizace.

Hra Apex Legends Mobile je k dispozici ke stažení na zařízeních se systémy Android a iOS.

Všechny odměny Hyperbeat obchodu a VIP obchodu