Byla oznámena nabídka bezplatných her pro službu PS Plus na říjen 2022 a PlayStation ji odhalil – a je to také poprvé po zhruba roce, co nám hry neunikly předem. Příští měsíc od 4. října mohou všichni předplatitelé služby PlayStation Plus získat hry Hot Wheels Unleashed, Superhot a Injustice 2.

Hot Wheels Unleashed

Hot Wheels Unleashed je arkádová závodní hra, která vyšla v loňském roce a dočkala se poměrně solidních recenzí. Ačkoli se může opakovat, závodní mechanismy jsou solidní a tratí je hodně. Můžete si také postavit vlastní tratě a pak závodit online proti kamarádům. Hru Hot Wheels Unleashed si bude možné vyzvednout jak ve verzi pro PS5, tak pro PS4.

Injustice 2

Pokud jste ještě nehráli hru Injustice 2, čeká vás zážitek. Druhý díl série bojových her o superhrdiny DC od studia NetherRealm je naprostým zážitkem. I když je Injustice 2 v tuto chvíli už pět let stará, stále vypadá a hraje se skvěle. Nabízí spoustu unikátního obsahu, včetně skvěle zpracovaného příběhového režimu a spousty výzev s jedinečnými odměnami. Rozsáhlý seznam je podpořen skvělým systémem levelování a výbavy, který odměňuje hráče, kteří pokračují ve hře.

Superhot

Superhot, jedna z nejlepších nezávislých her posledních let. Superhot je střílečka z pohledu první osoby, která se hraje jako logická hra. Vaším cílem je projít každou místností, aniž byste byli zastřeleni, a obsahuje velmi chytrý mechanismus. Čas se pohybuje pouze při vašem pohybu, takže pokaždé, když se zastavíte, zamrznou i nepřátelé. Musíte si dopředu naplánovat své tahy a vypracovat strategii, jak zlikvidovat padouchy, aniž by vás zasáhli. Je to stylová a jedinečná hra, kterou by měl každý alespoň jednou vyzkoušet.