Za tento únik má být zodpovědný 16letý hacker z Velké Británie, který si stáhl minimálně 3 roky staré klipy z počáteční verze GTA 6.

O tomto útoku si můžete více přečíst v našem předchozím článku.

Britského hackera tamní úřady už moc dobře znají a na začátku letošního roku měl prý být zatčen.

Oficiální zpráva Rockstar Games:

„Nedávno jsme zažili hackerský útok na síť, při kterém neoprávněná osoba získala nelegální přístup a stáhla z našich systémů citlivé informace, včetně raných záběrů z vývoje dalšího Grand Theft Auto. V tuto chvíli nepředpokládáme žádné narušení našich živých herních služeb ani dlouhodobý dopad na vývoj našich současných projektů.

Jsme velmi zklamaní, že byly takto odhaleny podrobnosti o naší další hře. Naše práce na dalším Grand Theft Auto budou pokračovat podle plánu a my jsme stejně jako dosud odhodláni poskytnout vám, našim hráčům, zážitek, který skutečně předčí vaše očekávání.

Brzy vám poskytneme další podrobnosti a až bude hra hotová, samozřejmě vám ji řádně představíme. Děkujeme všem za trvalou podporu v této situaci.

Tým Rockstar Games“

Tím se pravost obrázků a klipů potvrdila, ale má jít pouze o staré materiály. Můžeme tedy doufat, že GTA 6 je na tom současně lépe a dočkáme se ho už brzy.