Řešení hádanky: Který z těchto lidí je nejhlopější?

Číslo 1

Jste ten, kdo se snadno vzdává a často se cítíte bezmocní, když jste konfrontováni s těžkými životními situacemi. Často žádáte o pomoc někoho, kdo je vhodnější pro řešení daného problému. Dáváte přednost klidu a obvykle se nehádáte, protože hádky a spory nejsou váš styl. Ve svém srdci jste čestným a laskavým člověkem.

Číslo 2

Líbí se vám, když se vše pohybuje rychlým tempem a nenávidíte, když se lidé chovají zbytečně váhavě. Místo toho, abyste analyzovali situace pomalu, upřednostňujete co nejrychleji řízení. Jste velmi rozhodný a víte, jak dosáhnout toho, co si zamanete. Někdy však lidé kolem vás mají problémy s vaší impulsivností.

Číslo 3

Vaše nálady se mění tak rychle, že vaši přátelé vás přezdívají “chameleon”. Kdykoliv vznikne konflikt, chcete se s ním co nejdříve vypořádat, a ne ho ignorovat, jako někteří. Dobře analyzujete a důvěřujete své intuici. Dobře se cítíte i tehdy, pokud se ocitnete v centru pozornosti.

Číslo 4

Vždy jdete vlastní cestou, bez ohledu na to, co si ostatní myslí. Názory jiných lidí nejsou pro vás velmi důležité – důvěřujete jen sobě. Nejste typ člověka, který by se vyhýbal kontaktu s lidmi, ale čas od času preferujete odpočinek a samotu, abyste znovu nastartovali. Své emoce máte pod kontrolou a považujete se za racionálního člověka.